Μέρες και ώρες λειτουργίας
Παρασκευή 5/12/2014: 4-9 μ.μ.
Σάββατο 6/12/2014: 10 π.μ.-9 μ.μ.
Κυριακή 7/12/2014: 10 π.μ.-9 μ.μ
Εισιτήρια
Γενική είσοδος: € 6
Εισιτήριο διαρκείας για όλο το 3ήμερο: € 10
Παιδιά κάτω των 12 ετών δωρεάν
Προπώληση εισιτηρίων εισόδου και παράλληλων εκδηλώσεων
www.viva.gr, 11876, Public, Παπασωτηρίου, Seven Spots, Ιανός, Reload Stores και στο 2107450257.
Αποκλειστικά για τα μέλη του Αθηνόραμα Club:
Είσοδος για 2 άτομα με 1 εισιτήριο με επίδειξη της κάρτας Αθηνόραμα Club στα ταμεία τις ημέρες και ώρες του Φεστιβάλ
Κάτοχοι κάρτας ARTEMIS CARD:
Είσοδος για 2 άτομα με 1 εισιτήριο με επίδειξη της κάρτας ARTEMIS CARD στα ταμεία τις ημέρες και ώρες του Φεστιβάλ
Πρόσβαση
Helexpo Maroussi: Λεωφ. Κηφισίας 39, Μαρούσι
Δωρεάν μεταφορά κάθε 30 λεπτά με πούλμαν του Φεστιβάλ από το σταθμό ΜΕΤΡΟ ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ προς HELEXPO MAROUSSI και επιστροφή.
Το ωράριο των δρομολογίων είναι: με πιθανές μικρές αποκλίσεις αναλόγως με την κίνηση
Αναχώρηση από ΜΕΤΡΟ Δουκίσσης Πλακεντίας |
Αναχώρηση από HELEXPO |
15.30 - Πρώτο δρομολόγιο |
16.00 – Πρώτο δρομολόγιο |
16.00 |
16.30 |
16.30 |
17.00 |
17.00 |
17.30 |
17.30 |
18.00 |
18.00 |
18.30 |
18.30 |
19.00 |
19.00 |
19.30 |
19.30 |
20.00 |
20.00 |
20.30 |
20.30 – Τελευταίο δρομολόγιο |
21.15 – Τελευταίο δρομολόγιο |
Σάββατο 6 Δεκεμβρίου
Αναχώρηση από ΜΕΤΡΟ Δουκίσσης Πλακεντίας |
Αναχώρηση από HELEXPO |
10.00 - Πρώτο δρομολόγιο |
10.30 – Πρώτο δρομολόγιο |
10.30 |
11.00 |
11.00 |
11.30 |
11.30 |
12.00 |
12.00 |
12.30 |
12.30 |
13.00 |
13.00 |
13.30 |
13.30 |
14.00 |
14.00 |
14.30 |
14.30 |
15.00 |
15.00 |
15.30 |
15.30 |
16.00 |
16.00 |
16.30 |
16.30 |
17.00 |
17.00 |
17.30 |
17.30 |
18.00 |
18.00 |
18.30 |
18.30 |
19.00 |
19.00 |
19.30 |
19.30 |
20.00 |
20.00 |
20.30 |
20.30 – Τελευταίο δρομολόγιο |
21.15 – Τελευταίο δρομολόγιο |
Κυριακή 7 Δεκεμβρίου
Αναχώρηση από ΜΕΤΡΟ Δουκίσσης Πλακεντίας |
Αναχώρηση από HELEXPO |
10.00 - Πρώτο δρομολόγιο |
10.30 – Πρώτο δρομολόγιο |
10.30 |
11.00 |
11.00 |
11.30 |
11.30 |
12.00 |
12.00 |
12.30 |
12.30 |
13.00 |
13.00 |
13.30 |
13.30 |
14.00 |
14.00 |
14.30 |
14.30 |
15.00 |
15.00 |
15.30 |
15.30 |
16.00 |
16.00 |
16.30 |
16.30 |
17.00 |
17.00 |
17.30 |
17.30 |
18.00 |
18.00 |
18.30 |
18.30 |
19.00 |
19.00 |
19.30 |
19.30 |
20.00 |
20.00 |
20.30 |
20.30 – Τελευταίο δρομολόγιο |
21.15 – Τελευταίο δρομολόγιο |
Ο.Α.Σ.Α. (λεωφορεία) γραμμές:
550 Π. Φάληρο-Κηφισιά - Στάση Εκθ. Κέντρο Helexpo
Α7 Στουρνάρη-Κηφισιά (Πλ. Πλατάνου) - Στάση Ολυμπιακό Στάδιο
Χ14 / Σύνταγμα-Κηφισιά - Στάση Αρτέμιδος
Ε14 / Σύνταγμα–ΟΑΚΑ–Υπ. Παιδείας (Express) - Στάση Αρτέμιδος
Η.Σ.Α.Π. (Ηλεκτρικός)
Στάση: «Μαρούσι» (γραμμή Πειραιάς-Κηφισιά) και από εκεί με δημοτική συγκοινωνία Αμαρουσίου (Γραμμή 010: ΗΣΑΠ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΦΙΛΟΘΕΗ, στάση «Χωματιανού-ΟΑΚΑ»).
Δείτε μεγαλύτερο χάρτη